top of page

Dünya Standartlarında Çevre Dostu Üretim Anlayışımızla Kalite ve Çeşitlilik İçin Sizlerleyiz...

İlkelerimiz

Kalite Odaklı Anlayış

Yüksek teknoloji ürünü kaliteli ve uzun ömürlü üretim politikamızla Dünyada lider kuruluş...

Geniş Ürün Yelpazesi

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik ürün ve üretim çeşitliliğiyle üretiminize güç katan ürünler üretiyoruz..

Dünyayı Saran Ağ

Paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla birçok ülkede faaliyet göstermekteyiz. Her geçen gün artan bir kapasiteyle büyüyor ve gelişiyoruz...

Çevre Dostu ve Verimli

Hiçbir canlıya zarar vermeden ve emisyonları en asgariye indirerek üretimde en verimli teknolojilerle sizler için üretiyoruz...

FİNİSOR TARAFI-BLOW SIDE-1.png
techart son logo.png

Techart Makine, 2022’den bu yana cam sanayii için I.S. makinelerinde kullanılmakta olan kalıp parçalarını hem tasarlamakta hem de üretmektedir. Ayrıca, kendi bünyesindeki tecrübeli personelleri sayesinde;  BB, PB ve NNPB prosesleri için Parizon (Layout) tasarımları da yapmaktadır.

 

Üretim bölümünde; CAD-CAM yazılımlarını, 4 eksenli ve 3 eksenli yüksek hızlı CNC İşleme Merkezlerini ve CNC Torna makinelerini kullanmaktadır.

 

Techart Makine, kalıp üretiminde kullanılan malzemelerin özelliklerine gösterdiği öneme bağlı olarak alanında dünyada çok önemli bir yere sahip olan Fonderia Valdelsane/İtalya ile çalışmaktadır.

 

Türkiye’de alanında alınmış ilk ve tek olan patenti sayesinde yakın gelecekte cam ambalaj makinelerinin mekanizmalarına ait modifikasyon çalışmalarına da başlanacaktır.

bottom of page