top of page

Üretiminizi Canlandıran Çözümler İle Karşınızdayız...

ÇEVRE DOSTU ÜST KALİTE ÇÖZÜMLER...

MProdGrp_11.jpg

CAM ŞİŞE KALIPLARI

Cam şişe ve kavanoz üreticileri, daha zorlu tüketici talepleri, artan enerji maliyetleri ve alternatif ambalajlardan kaynaklanan artan rekabetle karşı karşıyadır. Sonuç olarak, kalıp tedarikçileri rekabetçi bir fiyat seviyesini korurken daha iyi kalite ve daha kısa teslim süresi taleplerini karşılayabilmelidir.

TECHART'da biz, kuruluşumuzdan bu yana üretim süreçlerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yaparak çok fazla deneyim kazandık. Son 15 yılda TECHART, talep artışına satın almalar yoluyla ve son zamanlarda yeşil alan girişimleriyle yanıt verdi.

Bugün dünyanın önde gelen kalıp üreticilerinden biri olarak yapımızı cam kalıp sektörünün değişen ihtiyaçlarına göre uyarlamaya devam ediyoruz. Kalite, yenilik, genişleme stratejisine ve sürekli müşteri beklentilerini aşma arzusuna dayanan TECHART, kendini cam dünyasına hizmet etmeye adamıştır.

 

CAM KAVANOZ KALIPLARI

Camın çok yönlülüğü efsanevidir. Kalıplar, fikirlerinizi camda gerçekleştirmenin anahtarıdır.  Kozmetik ürünler, ilaçlar, sofra gereçleri, kavanozlar, meyve suları için şişeler, biralar ve alkollü içkiler için olsun, cam kap üretimi için eksiksiz bir kalıp parçaları yelpazesi sunar. Kalıp ömrünü uzatmak için çeşitli kaynak teknikleri kullanarak çok çeşitli kaliteli dökme demir veya alüminyum bronzdan herhangi bir şekil için ekipman sunuyoruz. Projenizi başarıya ulaştırmak için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.Bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

interior-24.jpg
bottom of page